Wierzymy w siłę partnerstwa

Esse wierzy, że prawdziwe partnerstwo z profesjonalnymi terapeutami jest niezbędne w tworzeniu dostosowanych do indywidualnych potrzeb i zrównoważonych rozwiązań do pielęgnacji skóry przynoszących długoterminowe korzyści naszym klientom.

Inwestowanie w Twój sukces

Nasza filozofia pielęgnacji skóry jest taka sama, jak nasze podejście do partnerstwa z profesjonalistami – jesteśmy w tym na dłuższą metę. Wiemy, że sukces w zrównoważonej transformacji mikrobiomu skóry jest przyspieszony dzięki pracy z ludźmi, którzy mają doświadczenie w tworzeniu rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów w zakresie pielęgnacji skóry. Innymi słowy, inwestujemy w Twój sukces.

Innowacja jest w naszym DNA

Istnieje różnica między marketingiem a prawdziwą innowacją. Niestrudzenie pracujemy, aby pozostać w czołówce mikrobiomowej pielęgnacji skóry i najnowszych osiągnięć biotechnologii. Wszystko to w jednym celu – przywróceniu skóry do optymalnego stanu zdrowia, aby była odporna na proces starzenia i wolna od stanów zapalnych. Inwestowanie w innowacyjność oznacza, że pomagamy również utrzymać znaczenie Twojej firmy i utrzymywać kontakt z klientami dzięki prawdziwym rozwiązaniom transformacyjnym dla skóry.

Dołącz do ruchu społecznego

Rynek naturalnych i organicznych produktów do pielęgnacji skóry pozostaje najszybciej rozwijającym się segmentem światowej pielęgnacji skóry. Istnieje ruch ludzi, którzy domagają się produktów, które są zrównoważone i wolne od chemii, a jednocześnie bardzo skuteczne. Są bardziej niż kiedykolwiek świadomi istnienia szkodliwych chemikaliów i aktywnie ich unikają. Jednak unikanie chemikaliów już nie wystarcza. Wykształceni klienci oczekują najnowocześniejszych produktów przeciwstarzeniowych do wszystkich rodzajów skóry. Są zmęczeni fałszywymi obietnicami i pustymi roszczeniami i chcą zobaczyć prawdziwe wyniki.

Esse wykazał wysoką skuteczność w licznych niezależnych badaniach w Niemczech. Jest używany i lubiany w ponad 40 krajach na całym świecie, ze szczególnie silną obecnością w Skandynawii i Europie Północnej. Esse posiada certyfikat ekologiczny Ecocert, akredytację PeTA i Vegan Society oraz jest neutralny pod względem plastiku i węgla. Krótko mówiąc, Esse to etyczna marka, która koncentruje się na wynikach wymaganych przez rynek profesjonalnej pielęgnacji skóry.

Korzyści ze współpracy z Esse

Website_Icons_100x100px17

Esse oferuje swoim klientom

 • Innowacja: najnowsze osiągnięcia w dziedzinie biotechnologii dla skóry
  Skuteczność: Skuteczne produkty do wszystkich rodzajów skóry i problemów – w tym do skóry bardzo wrażliwej
 • Personalizacja: Indywidualne rozwiązania do pielęgnacji skóry i produkty szyte na miarę
 • Przeciwstarzeniowe: Unikalne aktywne składniki przeciwstarzeniowe, w tym żywe probiotyki
 • Zrównoważony rozwój: zdrowsza i młodziej wyglądająca skóra z długotrwałymi rezultatami
 • Etyka: Certyfikowane standardy etyczne: organiczne, wegańskie, wolne od okrucieństwa, plastikowe i neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla
Website_Icons_100x100px18

Esse oferuje Twojej firmie:

 • Partnerstwo: Prawdziwy nacisk na partnerstwo z profesjonalnymi terapeutami
  Różnica: Możliwość wyróżnienia swojego salonu na tle konkurencji
 • Innowacje: Ciągłe innowacje, żywe protokoły leczenia oparte na probiotykach i nowe rozwiązania w zakresie pielęgnacji skóry oparte na ciągłych badaniach nad mikrobiomami
 • Wsparcie: Dopasowane wsparcie marketingowe, które pomoże Ci rozwinąć Twój biznes
 • Edukacja: Szereg wygodnych i bardzo elastycznych zasobów do ciągłego szkolenia
 • Koncentracja: Świetna stała usługa
Website_Icons_100x100px16

Zostań profesjonalnym partnerem

Zarejestruj się i rozwijajmy się razem.

Esse inwestuje w edukację

Esse Academy

Esse Academy kształci dermatologów, estetyków medycznych i terapeutów skóry z całego świata w zakresie najnowszych innowacji i stale rozwijającej się biotechnologii mikrobiomu skóry.

Kurs mikrobiomu

Ten kurs, dostępny w trzydniowym lub pięciodniowym kursie, ma na celu omówienie ekosystemu drobnoustrojów na skórze i możliwych zabiegów probiotycznych na schorzenia skóry.

Uczestnicy opuszczą kurs z:

 • Dokładne zrozumienie mikrobiomu skóry i jego wpływu na zdrowie skóry.
 • Znajomość kluczowych gatunków i ich roli w ekologii.
 • Wiedza o tym, jak probiotyki można stosować w leczeniu chorób skóry.

Esse College

Nasza internetowa platforma edukacyjna zapewnia szkolenia na światowym poziomie bez względu na to, gdzie jesteś. Esse College jest po to, aby dać naszym terapeutom pewność, że będą mogli przedstawiać swoim klientom zalecenia dotyczące zabiegów i rutynowych zabiegów pielęgnacyjnych. Ten program szkoleniowy obejmuje różne moduły teoretyczne i komponenty dotyczące takich tematów, jak produkty profesjonalne i detaliczne, technologia składników i protokoły leczenia. Do ukończenia jest 7 modułów, a każdy moduł otrzyma certyfikat ukończenia, którego zwieńczeniem będzie ukończenie studiów.

Przywództwo myślowe

Seria „Trevor Talks” obejmuje wiele tematów, od innowacji po produkty i najnowsze trendy w mikrobiomowej pielęgnacji skóry. Zajrzyj poniżej lub zostań sprzedawcą, aby uzyskać dostęp do większej ilości informacji.

Dostanie się pod skórę naszego mikrobiomu

Zapoznaj się z nauką mikrobiomowej pielęgnacji skóry dzięki tym szczegółowym lekturom

Mikrobiom

Zróżnicowany i niewidoczny ekosystem drobnoustrojów zamieszkujących nasze ciała i skórę.

Wyjaśnienie zakresu

Dowiedz się więcej o wpływie serii Clarifying Esse na trądzik.

Kluczowe składniki

Zrozumienie aktywnych składników Esse i sposobu, w jaki zapewniają one doskonałe rezultaty.

Probiotic Serum

Pierwsze na świecie żywe serum probiotyczne wpływa na jędrność i elastyczność skóry.