Esse Experience

60-minutowe w pełni konfigurowalne doświadczenie

Ta skrojona na miarę twarz wykorzystuje moc zaawansowanych pre i probiotyków, które poprawiają mieszankę drobnoustrojów na skórze.

Jest dostosowany do konkretnych problemów skórnych po szczegółowej analizie skóry, łagodząc i lecząc obciążoną lub uszkodzoną skórę, zwiększając produkcję kolagenu, łagodząc stany zapalne i budując funkcję bariery.
Włączenie masażu twarzy z akupresurą łagodzi stres i napięcie z obszaru twarzy oraz odblokowuje blokady energetyczne, promując relaksację, zdrowie skóry i homeostazę.
Zabieg ten można dostosować do dotyku i temperatury. Możesz także wybrać starannie przygotowane dodatki, które jeszcze bardziej podniosą wrażenia.

Dostosuj swoje leczenie

Esse Experience można dostosować do własnych potrzeb:

Website_Icons_100x100px10

Temperatura

Zimny czy ciepły ?

Wybierz temperaturę zabiegu zgodnie z własnymi preferencjami i pomóż w radzeniu sobie z problemami skóry, takimi jak starzenie się i stany zapalne.

Website_Icons_100x100px8

Masaż

Esse Acupressure Massage

Masaż Akupresury Esse jest standardowym masażem oferowanym w tym zabiegu. Zabieg ten można ulepszyć do masażu liftingującego Esse lub masażu przeciwzapalnego Esse (zobacz nasze specjalne dodatki poniżej).
Efektem Masażu Akupresury jest zapewnienie aktywacji ośrodkowego układu nerwowego, uwolnienie stresu i niepokoju oraz wysokiego elementu ludzkiego dotyku za pomocą rąk terapeuty.

Stworzone dodatki

Możesz dołączyć te opcjonalne dodatki, aby ulepszyć The Esse Experience.

Masaż: Esse Lifting (30 minut)

Ten masaż jest skierowany do starzejącej się skóry i wykorzystuje rozluźnienie mięśniowo-powięziowe i ruchy liftingujące, aby odmłodzić zmęczoną, matową skórę, jednocześnie zwiększając krążenie i uwalniając napięcie. Zapewnia natychmiastowe rezultaty o lepszej teksturze, pulchności i jaśniejszym wyglądzie.

Masaż liftingujący jest idealnym uzupełnieniem zabiegu, jeśli obawiasz się oznak starzenia, takich jak drobne linie i zmarszczki oraz utrata jędrności i elastyczności. Mocny ucisk pozwoli na głęboki relaks w obrębie twarzy, uwalniając napięcie i zapewniając gładszy wygląd skóry. Ze względu na jędrny charakter zabiegu nie jest wskazany dla skór wrażliwych.

Masaż: Esse Scalp Tension Release (15 minut)

Masowanie skóry głowy zapewnia odżywczy przepływ krwi do mieszków włosowych oraz stymuluje zakończenia nerwowe, co łagodzi napięcie głowy. Ten zabieg redukujący stres można dodać do dowolnego zabiegu i można go wykonać z olejem lub bez.

Masaż: Eye Tension Release (10 minut)

Ten ekspresowy zabieg został stworzony z myślą o zmęczonych oczach, aby uwolnić napięcie i napięcie. Ten stymulujący zabieg napina okolice oczu dzięki połączeniu terapii kamieniami, masażu akupresury i drenażu limfatycznego.

Masaż: Esse Anti-inflammatory (20 & 40 minut)

Masaż ten ukierunkowany jest na uspokojenie nadreaktywnego układu nerwowego i zmniejszenie stanu zapalnego poprzez intensywną stymulację i aktywację układu limfatycznego. Idealnie polecany dla cer wrażliwych, do aplikacji tego masażu wykorzystuje się narzędzia i dotyk, aby uspokoić skórę.

Opcja 40-minutowa polecana jest klientom o wyjątkowo wrażliwej skórze lub bardzo zestresowanych ze względu na stymulację zarówno limfatycznego, jak i przywspółczulnego układu nerwowego (PNS).

Masaż przeciwzapalny może być stosowany w leczeniu wszystkich rodzajów skóry i problemów, zwłaszcza tych zmagających się z problemami zapalnymi skóry, takimi jak trądzik, trądzik różowaty, egzema i zapalenie skóry.

Masaż: Esse Foot Tension Release (25 minut)

Indywidualny zabieg na stopy obejmujący peeling oraz relaksujący masaż stóp z maską ze spiruliny. Ten dodatkowy zabieg ma na celu uwolnienie napięcia całego ciała poprzez stopy.

Znajdź najbliższy salon