Esse Express

30-minutowy zabieg ukierunkowany na osiągnięcie rezultatów

Ta ekspresowa opcja leczenia służy jako świetny wstępny zabieg dla osób niezaznajomionych z naszymi produktami i zabiegami lub tych, którzy nie są pewni, co chcieliby osiągnąć dzięki swoim celom w zakresie pielęgnacji skóry.

Wybór produktów zostanie dostosowany do Twoich unikalnych potrzeb skóry po dokładnej analizie skóry.

Zabieg ten jest idealny dla tych, którzy szukają optymalnych rezultatów w ograniczonym czasie.

Stworzone dodatki

Możesz dołączyć te opcjonalne dodatki, aby ulepszyć Esse Express.

Masaż: Esse Lifting (30 minut)

Ten masaż jest skierowany do starzejącej się skóry i wykorzystuje rozluźnienie mięśniowo-powięziowe i ruchy liftingujące, aby odmłodzić zmęczoną, matową skórę, jednocześnie zwiększając krążenie i uwalniając napięcie. Zapewnia natychmiastowe rezultaty o lepszej teksturze, pulchności i jaśniejszym wyglądzie.

Masaż liftingujący jest idealnym uzupełnieniem zabiegu, jeśli obawiasz się oznak starzenia, takich jak drobne linie i zmarszczki oraz utrata jędrności i elastyczności. Mocny ucisk pozwoli na głęboki relaks w obrębie twarzy, uwalniając napięcie i zapewniając gładszy wygląd skóry. Ze względu na jędrny charakter zabiegu nie jest wskazany dla skór wrażliwych.

Masaż: Esse Scalp Tension Release (15 minut)

Masowanie skóry głowy zapewnia odżywczy przepływ krwi do mieszków włosowych oraz stymuluje zakończenia nerwowe, co łagodzi napięcie głowy. Ten zabieg redukujący stres można dodać do dowolnego zabiegu i można go wykonać z olejem lub bez.

Masaż: Eye Tension Release (10 minut)

Ten ekspresowy zabieg został stworzony z myślą o zmęczonych oczach, aby uwolnić napięcie i napięcie. Ten stymulujący zabieg napina okolice oczu dzięki połączeniu terapii kamieniami, masażu akupresury i drenażu limfatycznego.

Masaż: Esse Anti-inflammatory (20 & 40 minut)

Masaż ten ukierunkowany jest na uspokojenie nadreaktywnego układu nerwowego i zmniejszenie stanu zapalnego poprzez intensywną stymulację i aktywację układu limfatycznego. Idealnie polecany dla cer wrażliwych, do aplikacji tego masażu wykorzystuje się narzędzia i dotyk, aby uspokoić skórę.

Opcja 40-minutowa polecana jest klientom o wyjątkowo wrażliwej skórze lub bardzo zestresowanych ze względu na stymulację zarówno limfatycznego, jak i przywspółczulnego układu nerwowego (PNS).

Masaż przeciwzapalny może być stosowany w leczeniu wszystkich rodzajów skóry i problemów, zwłaszcza tych zmagających się z problemami zapalnymi skóry, takimi jak trądzik, trądzik różowaty, egzema i zapalenie skóry.

Masaż: Esse Foot Tension Release (25 minut)

Indywidualny zabieg na stopy obejmujący peeling oraz relaksujący masaż stóp z maską ze spiruliny. Ten dodatkowy zabieg ma na celu uwolnienie napięcia całego ciała poprzez stopy.

Znajdź najbliższy salon