Esse Live Probiotic Experience

75-minutowy ostateczny zabieg, który przenosi skórę na wyższy poziom

To światowej klasy standardowe doświadczenie w zakresie żywych probiotyków obejmuje aplikację 5 miliardów jednostek tworzących kolonie na ml ŻYWYCH probiotyków Lactobacillus na skórze, a następnie maskę Esse Exclusion. Zapewnia to idealne środowisko beztlenowe dla bakterii do rozpoczęcia kolonizacji.

Zabieg ma na celu zmniejszenie stanu zapalnego, wzmocnienie funkcji barierowej i przeciwdziałanie oznakom starzenia poprzez przywrócenie równowagi mikrobiologicznej i ponowne zdziczenie skóry, zapewniając długotrwałe zdrowie skóry.
Oprócz aplikacji żywych drobnoustrojów na skórę, Live Probiotic Experience obejmuje również zastosowanie masażu przeciwzapalnego Esse lub masażu Esse Lifting, które dodatkowo poprawią wyniki leczenia i zapewnią całkowity relaks.

Dostosuj swoje leczenie

Esse Live Probiotic Experience można dostosować do własnych potrzeb:

Website_Icons_100x100px10

Temperatura

Zimny czy ciepły ?

Wybierz temperaturę zabiegu zgodnie z własnymi preferencjami i pomóż w radzeniu sobie z problemami skóry, takimi jak starzenie się i stany zapalne.

Website_Icons_100x100px9

Narzędzia

Kamienie Gua Sha, Jade Roller, Kamienie Marmurowe lub Kubki do Twarzy

Wybierz spośród wielu narzędzi, w których przeszkoleni są nasi terapeuci, aby jeszcze bardziej wzmocnić część masażu. Ciesz się relaksem z celem.

Website_Icons_100x100px8

Masaż

Masaż przeciwzapalny Esse lub Masaż liftingujący Esse

Wybierz opcję masażu, która najlepiej odpowiada potrzebom Twojej skóry. Twój terapeuta doradzi Ci najskuteczniejszy masaż dla Twojej skóry, w oparciu o Twoje obawy.

Stworzone dodatki

Możesz dołączyć te opcjonalne dodatki, aby ulepszyć doświadczenie probiotyczne Esse Live.

Masaż: Esse Lifting (30 minut)

Ten masaż jest skierowany do starzejącej się skóry i wykorzystuje rozluźnienie mięśniowo-powięziowe i ruchy liftingujące, aby odmłodzić zmęczoną, matową skórę, jednocześnie zwiększając krążenie i uwalniając napięcie. Zapewnia natychmiastowe rezultaty o lepszej teksturze, pulchności i jaśniejszym wyglądzie.

Masaż liftingujący jest idealnym uzupełnieniem zabiegu, jeśli obawiasz się oznak starzenia, takich jak drobne linie i zmarszczki oraz utrata jędrności i elastyczności. Mocny ucisk pozwoli na głęboki relaks w obrębie twarzy, uwalniając napięcie i zapewniając gładszy wygląd skóry. Ze względu na jędrny charakter zabiegu nie jest wskazany dla skór wrażliwych.

Masaż: Esse Scalp Tension Release (15 minut)

Masowanie skóry głowy zapewnia odżywczy przepływ krwi do mieszków włosowych oraz stymuluje zakończenia nerwowe, co łagodzi napięcie głowy. Ten zabieg redukujący stres można dodać do dowolnego zabiegu i można go wykonać z olejem lub bez.

Masaż: Eye Tension Release (10 minut)

Ten ekspresowy zabieg został stworzony z myślą o zmęczonych oczach, aby uwolnić napięcie i napięcie. Ten stymulujący zabieg napina okolice oczu dzięki połączeniu terapii kamieniami, masażu akupresury i drenażu limfatycznego.

Masaż: Esse Anti-inflammatory (20 & 40 minut)

Masaż ten ukierunkowany jest na uspokojenie nadreaktywnego układu nerwowego i zmniejszenie stanu zapalnego poprzez intensywną stymulację i aktywację układu limfatycznego. Idealnie polecany dla cer wrażliwych, do aplikacji tego masażu wykorzystuje się narzędzia i dotyk, aby uspokoić skórę.

Opcja 40-minutowa polecana jest klientom o wyjątkowo wrażliwej skórze lub bardzo zestresowanych ze względu na stymulację zarówno limfatycznego, jak i przywspółczulnego układu nerwowego (PNS).

Masaż przeciwzapalny może być stosowany w leczeniu wszystkich rodzajów skóry i problemów, zwłaszcza tych zmagających się z problemami zapalnymi skóry, takimi jak trądzik, trądzik różowaty, egzema i zapalenie skóry.

Masaż: Esse Foot Tension Release (25 minut)

Indywidualny zabieg na stopy obejmujący peeling oraz relaksujący masaż stóp z maską ze spiruliny. Ten dodatkowy zabieg ma na celu uwolnienie napięcia całego ciała poprzez stopy.

Znajdź najbliższy salon